23 Cze

Aplikacje, które ułatwią życie każdej kobiecie!

Lista zakupów zawsze pod ręką   Listonic – czyli lista zakupów w telefonie! Ile razy zapomniałaś odpiąć z lodówki karteczkę ze skrupulatnie zapisanymi notatkami, którą powinnaś zabrać ze sobą do sklepu? No właśnie! Aplikacja zakupowa pomoże ci sporządzić listę zakupów. Ale to nie wszystko. Możesz dzielić się nią z rodziną i znajomymi, na wypadek gdybyś […]

Lista zakupów zawsze pod ręką

 

Listonic – czyli lista zakupów w telefonie! Ile razy zapomniałaś odpiąć z lodówki karteczkę ze skrupulatnie zapisanymi notatkami, którą powinnaś zabrać ze sobą do sklepu? No właśnie! Aplikacja zakupowa pomoże ci sporządzić listę zakupów. Ale to nie wszystko. Możesz dzielić się nią z rodziną i znajomymi, na wypadek gdybyś nie zdążyła i chciała przekazać zadanie komuś innemu. Produkty w aplikacji same układają się według alejek sklepowych, a w międzyczasie możesz przejrzeć w niej aktualne oferty promocyjne.

 

Karty punktowe w jednym urządzeniu

 

Masz dość noszenia kart punktowych lub rabatowych w portfelu? Nieustannie je gubisz lub zapominasz wziąć z domu? Rozwiązaniem są aplikacje, które umożliwiają kolekcjonowanie wszystkich kart w telefonie. Przykładem jest Justtag  – pozwala zbierać punkty w ulubionych sklepach poprzez zeskanowanie kodu QR, ponadto możesz nabijać pieczątki za kupioną kawę również za pomocą telefonu, a dodatkowo uzyskać rabaty i wygrywać nagrody.

 

Pudełko na Gwarancje

 

Po raz kolejny zgubiłaś paragon i nie możesz zareklamować butów? Z pomocą może przyjść bezpłatna aplikacja Pudełko na Gwarancje, która ułatwia przechowywanie dowodów zakupu. Dodatkowo jest ona wyposażona w funkcję przypomnienia, kiedy mija termin gwarancji jednego z twoich produktów.

 

7910370882_eeaed9b952_k
 

Gdy nie masz pomysłu na obiad…

 

Mnóstwo jest darmowych aplikacji, które sprawią, że staniesz się mistrzynią gotowania! Cooklet, Kuchnia+, Przepisy.pl, to tylko niektóre z nich. Za pomocą zdjęć i opisów krok po kroku przygotujesz każdą potrawę. Niektóre z nich wyposażone są również w funkcję automatycznego tworzenia listy zakupów, liczenia kalorii, czy obliczania orientacyjnego kosztu przyrządzenia. Potrawy dzielone są ze względu na czas przygotowania, rodzaj, poziom trudności, składniki, które akurat posiadasz. Jeżeli nie masz pomysłu na obiad lub kolację, ta aplikacja z pewnością ułatwi ci życie!

 

Czas na wizytę u lekarza…

 

… jednak nie masz czasu się umówić lub w przychodni nie odbierają telefonu? Warto więc pobrać aplikację, która pozwoli zapisać się na wizytę za pomocą kilku kliknięć. Przykładem jest ZnanyLekarz – umożliwia wyszukanie specjalisty (również według rankingu ocen) i zapisanie się na wizytę w dogodnym terminie.

 

Nie zapomnij, o piciu wody!

 

Aplikacja Drinking Water służy bardzo ważnej sprawie – mianowicie przypominaniu o konieczności wypicia wody. Brzmi błaho? Niekoniecznie! Nawyk picia wody to sprawa, którą nie każdy w sobie wypracował, a bardzo ważne jest, by pić ją często, małymi łyczkami, tak by nie doprowadzić do uczucia pragnienia, które to jest pierwszym objawem odwodnienia. Dzięki stosowaniu tej aplikacji w codziennym życiu, po czasie picie wody stanie się nieodłączną częścią każdej chwili w ciągu dnia, a ty będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem i zachowaną równowagą w organizmie!

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Najnowsze tematy