27 Lip

Marta Kaim ekspertem Twojejrownowagi.pl

Niezwykle miło nam poinformować, że do grona ekspertów Twojej Równowagi dołącza Pani Marta Kaim, która na łamach naszego serwisu doradzi, jak osiągnąć równowagę w dążeniu do samorealizacji. Odpowie również mailowo na Wasze pytania. Pierwszy artykuł Pani Marty o tym, jak być produktywnym i efektywnie zarządzać czasem już wkrótce!

Marta Kaim – coach ICF, mówczyni, mentorka, właścicielka manufaktury przemian. Ekspertka od zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Autorka popularnego programu dla kobiet „Jesteś ważna!“ oraz inspirującej książki dla kobiet „Jesteś ważna. Czas, emocje i ty“. Wierzy w kobiety i ich wewnętrzną moc! Wspiera, inspiruje i motywuje, a dzięki pracy z nią, kobiety odzyskują równowagę, zaczynają żyć w zgodzie ze sobą i są szczęśliwe! Swoją postawą udowadnia, że można odnieść sukces, nie rezygnując z życia prywatnego i czasu dla siebie.

 

Czym jest dla Niej równowaga?

 

„Równowaga to dla mnie spokój wewnętrzny i radość z życia, ale też życie w zgodzie ze swoimi wartościami: miłością, rodziną, rozwojem osobistym, zdrowiem i moją pasją – podróżowaniem. Żyję w zgodzie z nimi, pamiętam o nich i znajduję na nie czas, a to sprawia, że jestem szczęśliwa!”


 

Kontakt do eksperta:

Marta Kaim
www.manufaktura-przemian.pl

martakaim.coach@gmail.com

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Najnowsze tematy