06 Maj

Realizuj się i swoje marzenia

Co zrobić, gdy chcesz się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, doskonalić swoje talenty? Przygotowałam dla Ciebie cykl artykułów poświęconych rozwojowi osobistemu w których chciałam przekazać Ci większość tych rzeczy, które sprawią, że będziesz pracować z pasją, zarabiać więcej pieniędzy, lepiej zarządzać swoim czasem, z łatwością planować i realizować Twoje cele, a także sprawnie komunikować się z ludźmi.

„Na pewno ci się nie uda! Dziecko, przestań bujać w obłokach!” – usłyszałam pewnego dnia, gdy wraz z moją ulubioną ciocią przechodziłam obok najpiękniejszego w Krakowie pięciogwiazdkowego hotelu. Pamiętam doskonale tą sytuację. Zdradziłam jej wtedy mój sekret: przeprowadzę się do Krakowa, otworzę firmę i będę organizować spotkania z największymi przedsiębiorcami w Polsce, w takich hotelach jak ten, obok którego wówczas przechodziłam. Do dziś pamiętam to uczucie wściekłości i frustracji jakie mi wtedy towarzyszyło, gdy od tak bliskiej osoby usłyszałam, że na pewno to mi się nie uda. Mówi się, że największymi zabójcami naszych marzeń są nasi bliscy.

Co więc zrobić, gdy chcesz się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, doskonalić swoje talenty? Przygotowałam dla Ciebie cykl artykułów poświęconych rozwojowi osobistemu w których chciałam przekazać Ci większość tych rzeczy, które sprawią, że będziesz pracować z pasją, zarabiać więcej pieniędzy, lepiej zarządzać swoim czasem, z łatwością planować i realizować Twoje cele, a także sprawnie komunikować się z ludźmi.

Będę przekazywać Ci wiedzę, która da Ci odpowiedzi na pytania, jak:

 • pracować z pasją,
 • znaleźć wymarzoną pracę i oczarować pracodawcę,
 • rozwinąć swoją firmę,
 • budować relacje z ludźmi i efektywnie praktykować networking,
 • plik swoich wizytówek zamienić w plik banknotów,
 • połączyć pracę z wychowaniem dzieci,
 • przestać marnować czas w pracy,
 • wzmocnić swoją pewność siebie,
 • skutecznie delegować zadania,
 • zmotywować się do działania,
 • zarabiać więcej bez podwyżki,
 • być dobrym liderem,
 • bronić się przed manipulacją i używać perswazji,
 • promować się w Internecie,
 • pokonać lęk przed wystąpieniem publicznym,
 • swoje słabe strony przekłuć na sukces,
 • i wiele innych ciekawych zagadnień…

 

Przyznam Ci się, że wiele lat szukałam odpowiedzi na te pytania. Dzięki wielu szkoleniom, kursom i ogromnej ilości książek biznesowych które przeczytałam udało mi się odnaleźć w sobie siłę, pozytywną energię i wielkie chęci do działania. Dzięki temu, od 2008 roku, gdy założyłam swoją pierwszą firmę, nie przepracowałam ani jednego dnia!  Zamiast pracy, zajmuje się realizacją mojej pasji, którą jest organizacja konferencji i pomaganie ludziom w rozwijaniu ich biznesów. Prowadzę organizację dla przedsiębiorców Arenę Biznesu, w ramach której przedsiębiorcy regularnie spotykają się raz w miesiącu po to, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz zintegrować się ze sobą podczas np. nauki gry w golfa, jeżdżąc na gokartach czy ucząc się wspólnie tańca na rurze.

Wydaję także Kalendarz Sukcesu czyli kalendarz dla osób przedsiębiorczych, który jest skutecznym narzędziem ułatwiającym planowanie, zarządzanie czasem i realizację swoich celów. Organizuję również ogólnopolski cykl konferencji networkingowych Skrzydła Sukcesu, których celem jest edukacja z takich tematów, które mogą być przydatne w naszej pracy, inspiracja poprzez zapraszanie na konferencje największych przedsiębiorców w Polsce, którzy odnieśli często międzynarodowe sukcesy w biznesie i chcą się z nami dzielić swoją wiedzą. Najważniejszym elementem wszystkich naszych spotkań jest networking, czyli narzędzie, które ułatwia nam poznanie się osobiście i nawiązanie bliższych relacji biznesowych. Każdy uczestnik naszych konferencji ma gwarancję, że pozna osobiście większość osób na spotkaniu i będzie mieć możliwość opowiedzenia im o swoim biznesie oraz nawiązania współpracy. Aby współpraca między firmami przebiegała płynnie, stworzyłam nowy zawód w Polsce – swatkę biznesową. To osoba, która zawodowo zajmuje się łączeniem ze sobą firm i pomaga im w zdobywaniu klientów i kontraktów biznesowych. W ramach naszej działalności organizujemy również Kongres Ludzi Sukcesu czyli kongresy dla największych przedsiębiorców w poszczególnych regionach Polski. Celem kongresów jest nawiązanie nowych kontaktów, współpraca, promocja swojej działalności i czerpanie wiedzy od Gwiazd Biznesu, które osiągnęły największy sukces. Naszym najnowszym pomysłem jest Projekt Przebudzenie, którego celem jest uświadomienie ludziom, aby wzięli sprawy w swoje ręce, nie liczyli na pomoc Państwa, rodziny, pracodawcy itp. tylko sami potrafili zadbać o swoją przyszłość. W ramach Projektu nagrywamy pierwszy w Polsce dokumentalny film motywacyjny z udziałem osób, które są wzorem do naśladowania w dziedzinie rozwoju osobistego, tworzenia zyskownych biznesów, tworzenia marki, marketingu internetowego, dbania o swoje zdrowie itp.

Misją mojej działalności jest przede wszystkim pokazywanie ludziom w jaki sposób mogą wziąć sprawy w swojej ręce, być niezależnym i  spełnionymi ludźmi. Mój 92-letni dziadek zawsze mi powtarza: „jeśli robisz w życiu coś, co nie sprawia ci radości – zmień to! Życie jest za krótkie na to, aby marnować czas na rzeczy do których nie masz miłości.” Mam nadzieję, że moje artykuły pomogą Ci uświadomić sobie jak wielki potencjał w Tobie drzemie i jak możesz go używać do osiągnięcia swoich celów i zmiany swojego życia na lepsze.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Najnowsze tematy