24 Kwi

Równowaga w życiu – Karolina Malinowska rozmawia z gwiazdami

Choć znamy ich z pierwszych stron gazet, najczęściej mało wiemy co tak naprawdę czują i jak radzą sobie z trudnościami codzienności. Czas bliżej poznać polskie gwiazdy! Rozpoczynamy cykl wyjątkowych rozmów z ludźmi showbiznesu, kultury i sportu, prowadzonych przez Karolinę Malinowską.

Tematy wywiadów ze znanymi osobami skupiają się najczęściej na tym, czym one aktualnie się zajmują. Ewentualnie proszeni są o skomentowanie jakiegoś problemu, o którym jest akurat głośno. Dlatego tak naprawdę mało wiemy o prawdziwej wrażliwości polskich gwiazd. Postanowiliśmy to zmienić i wraz z programem Pytanie na Śniadanie w TVP2 realizujemy cykl “Równowaga w życiu”. W każdą sobotę, kilka minut po godz. 10 rano, emitowany jest kolejny odcinek, którego bohaterem jest inna polska gwiazda. Rozmowy prowadzi osoba, która niewątpliwie osiągnęła życiową równowagę – Karolina Malinowska, znana modelka, szczęśliwa żona i mama. W “dwójce” zobaczymy jednak tylko część rozmowy. Całość jest dostępna w dniu emisji na naszym kanale You Tube: Twoja Równowaga, który już teraz możesz subskrybować. Odcinki będą się również pojawiać na naszym portalu, w zakładce relacje.

Kogo bliżej poznamy?

Na początek Karolina Malinowska zaprosiła do rozmowy Sonię Bohosiewicz, która opowiedziała m.in. o tym jak udaje się jej oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Kuba Wesołowski zdradza, jak to jest prowadzić wspólny biznes z najlepszym przyjacielem, a Anna Cieślak opowiedziała o tym, jakie wartości przekazała jej Anna Dymna. Jednak w cyklu “Równowaga w życiu” zobaczymy nie tylko gwiazdy szklanego i wielkiego ekranu. W cyklu pojawią się m.in. znani sportowcy, muzycy czy ludzie mediów.

 

O tym, kto jest kolejnym rozmówcą zawsze informujemy na naszym profilu w serwisie Facebook. Zostań naszym fanem i bądź na bieżąco.

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Najnowsze tematy