Walentynki to święto zakochanych i każda para pragnie je spędzić w przyjemny sposób. Co zrobić, kiedy jednak nie mamy ochoty na wyjście do kina czy kolację w restauracji? Mamy kilka alternatywnych propozycji.

Wycieczka „dookoła świata”

Oboje kochacie podróże, jednak nie możecie pozwolić sobie na prawdziwą wycieczkę dookoła świata? Zwiedźcie więc zakątki wybranego wspólnie miasta. Być może nie uda Wam się zwiedzić Rzymu czy Paryża, ale miasta blisko Was również mogą okazać się skarbnicą pięknych miejsc oraz niezapomnianych wspomnień.

Szalone wyścigi

Być może jesteście fanami motoryzacji? W tym wypadku wybierzcie się na tor gokartowy! Możecie zabrać ze sobą znajomych i większą grupą wspólnie szaleć na torze. Jeżeli nie bawią Was gokarty, zawsze możecie wybrać jazdę terenową, quady czy przejażdżkę po torze luksusowym samochodem. W internecie znajdziecie mnóstwo podobnych ofert. Z pewnością będzie to dobra alternatywa dla spokojnej kolacji przy świecach, plus jest to również dobra alternatywa dla tych, którzy wciąż szukają swojej drugiej połówki, a nie chcą tego dnia spędzać samotnie.

Odpoczynek

Chcecie w ten wieczór odpocząć, jednak z dala od zgiełku miasta? Być może dobrym pomysłem, będzie weekend w SPA za miastem? Najlepiej, jeżeli wybierzecie niewielki, kameralny ośrodek. Dzięki temu nie dość, że będziecie się mogli zrelaksować, to w dodatku nacieszyć swoją obecnością w ciszy i spokoju.

Kolacja w domowym zaciszu

Jeżeli jednak jesteście fanami tradycyjnego spędzania walentynek, a mimo to, chcecie uchronić się przed zgiełkiem, przygotujcie pyszną kolację w domu. Przyrządźcie na ten wieczór coś wyjątkowego, zainspirować możecie się chociażby blogami kulinarnymi. Nie zapomnijcie również o odpowiednim nastroju – świece i kwiaty to walentynkowy obowiązek.

Powspominajcie

Wspólny walentynkowy wieczór, możecie również spędzić na wspólnych wspomnieniach. Niech każdy z Was przygotuje swoje ulubione wspomnienia związane z drugą połówką, a następnie zróbcie mały quiz – niech druga osoba zgaduje, jakie wydarzenie z wspólnego życia mieliście na myśli. Nagrody wymyślcie sami J

Pamiętajcie!

Walentynki to wyjątkowy wieczór, jednak okazywać miłość drugiej osobie powinniśmy każdego dnia. Miłość trzeba pielęgnować, dbać o nią i cieszyć się z każdej minuty spędzonej wspólnie. To właśnie druga połówka nadaje sens naszemu życiu, dlatego na każdym kroku, warto jej pokazywać, jak wiele dla nas znaczy.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Najnowsze tematy